• Vanaf €75 gratis bezorgd in NL & BE
  • 30 dagen bedenktijd
  • Interieuradvies? Plan een afspraak!

Thuiswinkel Waarborg8.9509 beoordelingen

    Fauteuil Dalara hazel

    Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuil Dalara hazel

    €377,40 €629,00

    Richmond Interiors

    Richmond Interiors Fauteuil Dalara hazel

    (0)

    Kenmerk: 165054782

    377,40€629,00Je bespaart €251,60!

      Op voorraad - Levertijd: 1 - 2 werkdagen

      • Gratis verzending vanaf €75,- (anders €6,95)
      • Vragen? Stuur een berichtje via de chat ↘
      • Probeer het thuis uit, betaal later.
      • Niet tevreden? 30 dagen retourrecht.
      • idealmistercashpaypalmastercardvisamaestro
      Productomschrijving

      Fauteuil Dalara in hazel heeft hetzelfde gebogen ontwerp en massief beukenhouten frame. Een zachte en stijlvolle toevoeging aan elke zithoek. Ook verkrijgbaar in brown tweed.

      De Fauteuil Dalara hazel van Richmond Interiors is een fauteuil in een luxe, hotel-chique stijl. Het is gemaakt van 100% polyester / beuken hout / schuim in de kleur hazel. De afmetingen zijn 73 x 69 x 67.5 cm (b x d x h). Combineer dit item met andere stukken van Richmond voor een warm en verfijnd interieur.

      Specificaties

      Artikelnummer214106
      CollectieDalara
      KleurBruin
      Afwerking / stofhazel
      Materiaal100% Polyester / Beuken hout / Schuim
      Breedte73 cm
      Diepte69 cm
      Hoogte67.5 cm
      Zithoogte44 cm
      Zitdiepte56.5 cm
      Zitbreedte55 cm
      Hoogte armleuning62 cm
      Maximale belasting120 kg
      KenmerkenArmleuning / Handgemaakt
      Gewicht15.5 kg
      Aantal dozen1
      MerkRichmond Interiors

      Veelgestelde vragen

      Wat zijn de afmetingen van de Fauteuil Dalara hazel?
      De Fauteuil Dalara hazel meet 73 x 69 x 67.5 cm (breedte x diepte x hoogte).

      Van welk materiaal is de Fauteuil Dalara hazel gemaakt?
      Het materiaal is 100% polyester / beuken hout / schuim.

      Wat is de zithoogte?
      De zithoogte is 44 cm en de zitdiepte 56.5 cm.

      Hoeveel kan het dragen?
      De maximale belasting is 120 kg.

      Specificaties
      • Stoel › Categorie
      • Stoel › Materiaal
      • Stoel › Kleur
      • Stoel › Zithoogte (cm)
      • Stoel › Zitdiepte (cm)
      • Stoel › Zitbreedte (cm)
      • Stoel › Armleuning (ja/nee)
      • Stoel › Armleuning hoogte (cm)
      • Stoel › Rugleuning (ja/nee)
      • Stoel › Rugleuning hoogte (cm)
      • Stoel › Onderstel materiaal
      • Stoel › Onderstel kleur
      • Stoel › Op wielen (ja/nee)
      • Stoel › Stapelbaar (ja/nee)
      • Stoel › Type onderstel
      • Stoel › Met handgreep (ja/nee)
      • Stoel › In hoogte verstelbaar (ja/nee)
      • Stoel › Minimale hoogte (cm)
      • Stoel › Maximale hoogte (cm)
      • Stoel › Aanwezig in interieur studio
      Betaling
      Hoe wil je betalen? Kies zelf je betaalmethode. Je kunt gemakkelijk je bestelling betalen met de volgende betaalmethodes:

      • Achteraf betalen met Riverty
      • iDeal
      • Bancontact
      • PayPal
      • Mastercard
      • Visa
      • Maestro
      Meer informatie over betalingen vind je hier.
      Bezorging
      Als je bestelling boven de €75,- is komen we het gratis bij je thuis afleveren. Dit geldt voor zowel Nederland als België. Bij bestellingen onder de €75,- rekeningen we verzendkosten van €6,95.

      Kleinere bestellingen worden met PostNL afgeleverd. Grotere bestellingen (zoals tafels, bankstellen en kasten) doen wij op afspraak. We nemen hiervoor telefonisch contact met je op om een geschikt moment in te plannen om je nieuwe meubels te bezorgen.

      Meer informatie over leveringen vind je hier.
      2 jaar garantie
      Meubels voor je interieur kunnen soms grote aankopen zijn. Als je iets koopt bij Industrieel Wonen is je product tot 2 jaar beschermd voor als het product gebreken vertoont. Dit komt omdat we CBW-erkend zijn. CBW-erkend betekent dat we aangesloten zijn bij Centrale Branchevereniging Wonen. Deze garantie geldt voor alle meubels in onze webshop met uitzondering van woonaccessoires en lichtbronnen. De gehele CBW voorwaarden vind je hier.

      Standaard heb je 30 dagen retourrecht op je product ongeacht de reden.

      Inloggen

      Wachtwoord vergeten?

      • Al je orders en retouren op één plek
      • Het bestelproces gaat nog sneller
      • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

      vergelijk0